Výsledky hledání pro výraz Formátování flash disku alokační jednotka

Pokračování výsledků hledání

 • Vhodný souborový systém pro USB flash disk - Jiří Brejcha

  16. květen 2009 ... Otázka: Jaký souborový systém mám zvolit pro USB flash disk? Odpověď: Ideální ...Formát NTFS by se zdál také dobrou volbou. Neomezuje ... 2011 at 14:18. zaleží také na velikosti alokační jednotky co se týká kompatibility?
  Přejít na stránku

 • Operační systémy II - Informatika na Gymnáziu a Jazykové škole s ...

  Organizace dat na disku (diskové jednotky, soubory, adresáře, cesty, komprese) ... další pevné disky, další oddíly pevného disku (tzv. logické oddíly), CD, DVD, Flash disk, . ... pdf (Portable Document Format) ... Cluster (klastr, alokačníjednotka) – nejmenší logická datová jednotka na disku, která je tvořena několika bloky ...
  Přejít na stránku

 • Pevné disky (Hard disc)

  Tento druh formátování (rozdělení disku) provádí výhradně výrobce pevného disku a ... hlavním důvodem je značné rozšíření flash disků u kterých je FAT32 základem. ... oficiálním překladu Microsoftu je cluster pojmenován alokačníjednotka.
  Přejít na stránku

Fleška 8 GB - JNP.cz

20. duben 2011 ... Nebo nechat na FAT 32? Při formátování Flešky se nabízí možnost. ... Kterou Alokační jednotku mám zvolit-pro NTFS a kterou pro FAT 32? Děkuji Josef. Upozornit redakci ...Flash disk tak bude mít větší přenosovou rychlost.
Přejít na stránku

Jak naformátovat flash disk na NTFS | blog nofutur3

15. červenec 2008 ...Flash disky se většinou prodávají naformátovány na FAT32, což už ...Formátování připojených zařízení (třeba flash disků) se víceméně ... Ak napríklad zadáte convert E: /fs:ntfs, jednotka E bude konvertovaná na formát NTFS.
Přejít na stránku

Výsledky hledání můžete okomentovat

K těmto výsledkům zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat komentář

Pro odeslání komentáře se prosím přihlaste. Prihlasit se pres FB

Podobná hledaná slova

 Formátování flash disku 

Výsledky hledání ostatních uživatelů Internetu na zadaný výraz Formátování flash disku alokační jednotka